18 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Sieć CBN

 

 

CBN to sieć wymiany ofert nieruchomości pomiędzy uczestniczącymi w sieci biurami. Nasza sieć opiera się na zdobyczach najnowszej techniki informatycznej oraz na nowoczesnej organizacji pracy. W USA znana jest pod określeniem MLS (Multiple Listing System). Co to oznacza?

centralne biuro nieruchomości łódź

Jest z czego wybierać
W końcu jak kapitalizm to kapitalizm. W każdym z biur uczestników Sieci wybór z wielu różnorodnych ofert funkcjonujących na rynku nieruchomości.

Strefa Większych Szans
na szybką sprzedaż wynajem, na szybkie kupno Twojego domu, mieszkania. W skrócie można powiedzieć: jedna oferta we wszystkich zrzeszonych biurach, wszystkie oferty u każdego. A wszystko to niemal natychmiast za pomocą specjalistycznych programów komputerowych i internetowej poczty elektronicznej.

Dla klienta same plusy
szukając wymarzonego domu, mieszkania, działki, już nie musisz odwiedzać wszystkich biur nieruchomości w mieście, wchodząc do jednego z biur naszej Sieci CBN znajdziesz w nim oferty nieruchomości (zgłoszone na wyłączność z innych biur). zgłaszając ofertę nieruchomości do najmu, sprzedaży na wyłączonść tylko w jednym z biur uczestników Sieci CBN natychmiast zgłaszasz tę ofertę do wszystkich innych biur uczestników Sieci.
jedno zgłoszenie, jeden kontakt z biurem z naszej sieci a natychmiast pracę nad Twoją ofertą rozpoczyna wielu pośredników z sieci CBN.
Sieć CBN to wielki organizacyjny i promocyjny potencjał.

Odwiedziło Nas400843