19 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Doradztwo inwestycyjne w zakresie nieruchomości

Potrzebują Państwo profesjonalnego doradztwa inwestycyjnego w zakresie nieruchomości? Zachęcamy do kontaktu z firmą AFKPOL. Działamy w branży od wielu lat, obsługując klientów z terenu województwa łódzkiego. Dzięki zdobytym certyfikatom i uprawnieniom możemy zapewnić wysoki poziom usług w zakresie doradztwa inwestycyjnego i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (zarówno w zakresie sprzedaży, jak i wynajmu). Ponadto zajmujemy się profesjonalną wyceną nieruchomości. Dlatego, jeśli są Państwo właścicielami nieruchomości mieszkalnej lub komercyjnej w Zgierzu, Łodzi, Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie i okolicach bądź innej miejscowości znajdującej się na terenie województwa łódzkiego, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Gwarantujemy profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży, wynajmu i innych czynności związanych z nieruchomością. Nasz doradca nieruchomości pomoże Państwu wybrać najlepszą opcję i ustalić dogodne warunki.

 

Doradca nieruchomości dla klienta indywidualnego i firmy

Zapewniamy kompleksową obsługę wszystkim klientom – zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Zajmujemy się też różnymi typami nieruchomości – tak domami, mieszkaniami czy działkami budowlanymi, jak i lokalami, halami, biurowcami oraz innymi nieruchomościami komercyjnymi. Nasz doradca nieruchomości pomoże Państwu przede wszystkim w podjęciu decyzji o zakupie lub wynajmie, przedstawiając najlepszą opcję. Profesjonalna wycena nieruchomości pomoże skorzystać z najbardziej rentownego rozwiązania. Oferta będzie udostępniona w specjalnej bazie dla agentów (CBN), dzięki czemu dotrze do wielu potencjalnych kupujących lub najemców.

 

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez biuro AFKPOL korzystnymi warunkami współpracy oraz do kontaktu. Zachęcamy do składania pytań dotyczących świadczonych przez nas usług telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w siedzibie naszego biura w Zgierzu.

Odwiedziło Nas339854