19 Styczeń 2022    |    Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Pośrednictwo w obrocie nieruchomości

AFKPOL z siedzibą w Zgierzu zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi, takimi jak domy i mieszkania, a także działki budowlane, jak również podobnymi usługami dla firm. Oznacza to, że oferujemy biurowce na sprzedaż, pojedyncze lokale, hale oraz obiekty handlowe. Proponujemy ponadto wynajem nieruchomości komercyjnych różnego typu. Działamy na terenie całego województwa łódzkiego. Dysponujemy bogatą bazą ofert, w tym szczególnie atrakcyjnymi nieruchomościami na terenie Zgierza, Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Ozorkowa i okolic. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z naszym biurem. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzin – chętnie pokażemy Państwu, co możemy dla Was zrobić.

 

Czy masz mieszkania lub biurowce na sprzedaż?

Jeśli cenią sobie Państwo swój czas i chcą uniknąć stresu podczas poszukiwania osoby zainteresowanej ofertą sprzedaży lub wynajmu nieruchomości  należących do Państwa, a dodatkowo pragniecie dokonać korzystnej transakcji, zapraszamy do kontaktu. Jako profesjonaliści oferujemy kompleksową pomoc w sprzedaży nieruchomości. W ramach świadczonych usług załatwimy wszystkie niezbędne formalności i będziemy pośredniczyć między Państwem a potencjalnymi zainteresowanymi. Wypracowane przez lata działalności w branży skuteczne schematy postępowań pozwalają na szybką sprzedaż i uzyskanie korzystnych warunków dla właściciela nieruchomości. Dostępność do bazy Centralnego Banku Nieruchomości (CBN) pozwala na dotarcie do dużej grupy potencjalnych kupujących. Jednocześnie współpraca z nami to niezwykła wygoda i oszczędność czasu – to dlatego nasi klienci tak sobie ją cenią.

 

Interesują Państwa szczegółowe informacje na temat pomocy w sprzedaży i innych usług związanych z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami? Serdecznie zachęcamy do wizyty w naszym biurze lub kontaktu inną drogą. Nasi agenci z przyjemnością przedstawią Państwu naszą propozycję i udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.

Odwiedziło Nas339857